Levné letenky do Maroka: Marrákeš z Berlína
15.10.2021

Levné letenky do Maroka: Marrákeš z Berlína

1 016

O této nabídce

Levné letenky do marockého města Marrákeš na vás čekají v nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Berlína do Maroka pořídíte za tisícovku, přesněji tedy za 1 016 Kč – v termínu na přelomu listopadu a prosince. Ceny letenek v dalších termínech během předposledního měsíce v roce a také během první poloviny prosince se potom pohybují kolem 1 500 Kč.

Podmínky pro cestování

Česká republika se nachází z pohledu Marockého království na „áčkovém seznamu zemí“. Pro vstup na území Maroka je tedy nutné předložit negativní PCR test (ne starší 48 hodin). Výjimku mají děti mladší 11 let a kompletně očkovaní cestovatelé (min. 2 týdny od druhé dávky). Všechny přijíždějící osoby musí také vyplnit tento registrační formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Rabatu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maroko, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

Proč do Maroka, proč do Marrákeše?

Město Marrakéš se svým nádechem orientu a leskem dávné minulosti vábí poutníky ze všech světových stran. Vzniklo jako obchodní křižovatka kupců ze Sahary a Vysokého Atlasu. I nyní jsou ulice jeho mediny plné rozličných barev koberců, zvučného volání trhovců a kořeněné vůně. Nad El-attarine Souk se linou vábivá aromata parfémů, Cherratine Souk nabízí tradičně zpracované výrobky z kůže a na Babouche Souk se smlouvá cena bot. Po setmění náměstí ožijí uměním, svůj um předvádí i tajemní zaklínači hadů. Vydejte se také za hranice města, oranžový písek nekonečné Sahary i respekt budící horské masívy se nachází co by kamenem dohodil.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem na bydlo přímo v Marrákeši je tento Riad Bab Tilila v centru města za 598 Kč/os./noc se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

V Maroku se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Ceny týdenního pronájmu malého vozu se v příkladovém termínu pohybují kolem 3 tisíc Kč.

Náhled letenky z Berlína do Marrákeše za 1 016 Kč

Levné letenky do Maroka: Marrákeš z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)