Letní prázdniny ve Španělsku – Alicante z Pardubic
8.7.2020

Letní prázdniny ve Španělsku – Alicante z Pardubic

1 424

O této nabídce

Stýská se vám po letní dovolené, bydlíte ve východních Čechách a do Prahy či Vídně to máte daleko? Máme pro vás řešení! Vydejte se z Pardubic do španělského přímořského letoviska Alicante již za 1 424 Kč. V rezervačním systému aerolinky Ryanair se nachází spousta dostupných termínů během celého srpna a září. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo, což však na ručník a plavky určitě postačí. S nákupem dlouho neváhejte, letenky budou jistě rychle pryč.

Proč navštívit Alicante?

Španělské Alicante je ideálním letoviskem k odpočinkové dovolené. Tyrkysová voda Středozemního moře s příjemnou teplotou na koupání šumí tam, kde se dotýká zlatého písku. Slunce má sílu a jídlo podávané v místních kafeteriích se vyznačuje tak lahodnou chutí, že se vám ještě dlouho budou sbíhat sliny. Nenechte se ale zmýlit – Alicante není jen o relaxu a opíjení. V okolí se nachází tolik historických, kulturních i přírodních zajímavostí, které stojí za výlet! Plujte lodí na Tabarca Island – nejmenší obydlený ostrůvek Španělska. Pro milovníky památek je tu Murcía a Cartagena a jejich úchvatné hrady. Krápníkovou jeskyni Canelobre prosvěcují barvy, působí přímo magicky. V Alicante a okolí si zkrátka každý najde to své!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – září 2020
 • Termíny:
  • 6. – 17. srpen za 1 593 Kč
  • 20. – 27. srpen za 1 518 Kč
  • 27. srpen – 3. září za 1 600 Kč
  • 7. – 14. září za 1 424 Kč

Ubytování

Ačkoliv do odletu nezbývá příliš dní, i přes to doporučujeme s rezervací ubytování sečkat a sledovat vývoj místní situace, popřípadě rezervovat ta ubytování, jež nabízí zrušení rezervace zdarma. Tu přímo v Alicante nabízí například tento hotel Ibis přímo u pláže za 494 Kč/os./noc. Přehled nejlepších noclehů najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pro poznání nejen samotného Alicante, ale i jeho okolí, doporučujeme půjčení káry. Mrkněte k do naší autopůjčovny, kde najdete ty nejlepší nabídky všech dostupných auťáků.

Náhled zpátečních letenek z Pardubic do Alicante za 1 424 Kč

Letní prázdniny ve Španělsku – Alicante z Pardubic


Bude se hodit

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)