Letní poznávačka Říma z Prahy
21.7.2020

Letní poznávačka Říma z Prahy

1 162

O této nabídce

Máte chuť na pravou italskou pizzu, pastu, nebo lasagne a zároveň jste milovníkem historie? V tom případě pro vás máme jedinečný tip na výlet. Vydejte se v létě z Prahy za krásami Říma již za 1 162 Kč. Letenky irské nízkonákladové společnosti Ryanair jsou dostupné po celý srpen a září. Na palubu letadla si můžete s sebou zdarma vzít pouze malé příruční zavazadlo, což však na pár dní městské turistiky bohatě stačí.

Proč navštívit Řím?

Je kolébkou evropské kultury a civilizace, a ještě k tomu tak nádherný a majestátní. Řím prostě nesmí chybět na bucket listu žádného cestovatele. Fontány zdobené krásnými sochami se tam střídají s uměním proslulého Michelangela, co třeba takové fresky Sixtinské kaple! A vlastně celý Vatikán, sídlo papeže, je jako z pohádky. Toulejte se uličkami a nechte se opálit horkým italským sluncem. Zastavte na výborné jídlo, vůně špaget “alla carbonara” sypaných jemňoučkým pecorinem vás nenechá dlouho otálet. A pokud by vás to náhodou v Římě už nebavilo (jakkoliv nemožné nám to připadá), je to jen kousíček do města Tivoli nebo na pláž Lido di Ostia.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – září 2020
 • Termíny:
  • 17. – 19. srpen za 1 250 Kč
  • 18. – 20. srpen za 1 250 Kč
  • 20. – 23. srpne za 1 242 Kč
  • 25. – 27. srpen za 1 250 Kč
  • 29. srpen – 2. září za 1 178 Kč
  • 3. – 8. září za 1 162 Kč
  • 17. – 22. září za 1 178 Kč

Ubytování

Ačkoliv do odletu nezbývá příliš dní, i přes to doporučujeme s rezervací ubytování sečkat a sledovat vývoj místní situace, popřípadě rezervovat ta ubytování, jež nabízí zrušení rezervace zdarma. Touto službou disponuje například tento tříhvězdičkový hotel Giolli Nazionale za 720 Kč/os./noc. Další nabídky střechy nad hlavou hledejte klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud se nechcete spoléhat jen na městskou hromadnou dopravu a chcete vyrazit také mimo město nebo za okolními písečnými plážemi, rozhodně se vám bude hodit vlastní auto. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Říma za 1 162 Kč

Letní poznávačka Říma z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Ciampino (CIA)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)