Letní letenky z Norimberku na Ibizu
28.5.2023

Letní letenky z Norimberku na Ibizu

1 255

O této nabídce

Využijte příjemných cenovek letenek na Ibizu a naplánujte si letní výlet do Středomoří! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z nedalekého Norimberku na Ibizu od 1 255 Kč. Linka je sice obsluhována pouze 1× týdně, každé pondělí, nicméně levné letenky jsou dostupné téměř po celý červen nebo dokonce červenec. Příkladovým termínem budiž odlet z Bavorska 26. června a návrat z Baleárských ostrovů 3. července. A když budete na Ibize, rozhodně neopomeňte navštívit také nedaleký ostrůvek Formentera vyhlášený pro své nádherné písčité pláže a průzračnou tyrkysovou vodu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání Ibizy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v letních termínech vás vyjde na cca 600 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Norimberku na Ibizu za 1 255 Kč

Letní letenky z Norimberku na Ibizu


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)