Letní Albánie: Tirana z Prahy za neuvěřitelnou cenu
24.6.2020

Letní Albánie: Tirana z Prahy za neuvěřitelnou cenu

659

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Wizz Air dnes pořádá velmi sympatickou slevovou akci. V jejím rámci pořídíte letenky v celé síti dopravce se 30% slevou! Přidáme-li k této akci již původní lákavé ceny, dostaneme se u mnoha destinací na velmi příznivé částky. Jednou z nich je Albánie, kam můžete vyrazit z Prahy během letního období za úžasných 659 Kč. Levnější nabídku jsme zde ještě neměli, a tak s nákupem dlouho neotálejte. V ceně letů naleznete pouze malé příruční zavazadlo, což na pár dní turistiky určitě stačí.  U Wizz Airu tradičně zaplatíte nejnižší cenu jen tehdy, pokud jste členy věrnostního programu Wizz Discount Club (WDC). Pokud ne, budete si muset pár stovek připlatit.

Ačkoliv se Tirana, kam s vámi letadlo z Prahy přiletí, nenachází přímo na břehu moře, je velice snadné se k němu dostat. Do nejbližšího přímořského letoviska Drač se dostanete po přibližně 45 minutách jízdy (cca 37 km) veřejnou dopravou za 2 €/směr.

Koronavirová pandemie měla v Albánii velice lehký průběh. Státní hranice jsou pro české turisty již plně otevřeny.  Od 1. července není po návratu do České republiky potřeba negativního testu ani dvoutýdenní karantény (viz info na stránkách MZV).

Proč do Albánie?

Albánie patřila po dlouhou dobu do zapomenutého koutu Evropy. Dnes ji znovu objevují turisté toužící po netradičním evropském dobrodružství. Na své si přijdou nejen milovníci pláží, ale také ti, kteří hledají zalíbení v horských tůrách po neobydlených vršcích s čarovnými výhledy a divokými řekami. Jedná se o ideální destinaci pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 13. – 20. červenec za 847 Kč (1 211 Kč bez WDC)
  • 17. – 24. červenec za 799 Kč (1 162 Kč bez WDC)
  • 17. – 21. srpen za 897 Kč (1 310 Kč bez WDC)
  • 7. – 18. září za 659 Kč (1 023 Kč bez WDC)

Ubytování

V Albánii je pro našince poměrně levno a výjimkou nejsou ani ubytovací služby. Přímo v Tiraně bychom se ubytovali v tomto čtyřhvězdězdičkovém hotelu Goldencity ležícím přímo v centru města za 435 Kč/os./noc. Pokud vyrazíte za koupačkou k moři, ubytujte se například ve městě Drač, které se nachází 37 km od Tirany. Zvolit můžete třeba tento apartmán s výhledem na moře za 349 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pro pohyb po Albánii doporučujeme zapůjčit vlastní káru. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete přímo v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Albánie za 659 Kč

Letní Albánie: Tirana z Prahy za neuvěřitelnou cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)