Letenky na Zanzibar z Vídně během Vánoc i ledna
8.12.2020

Letenky na Zanzibar z Vídně během Vánoc i ledna

12 188

O této nabídce

Parádní letenky na Zanzibar naleznete v rezervačním systému aerolinky Ethiopian Airlines. Ceny zpátečních letenek z Vídně na Zanzibar začínají na 12 188 Kč a uloví je zejména flexibilní cestovatelé, kteří se dokáží rozhodovat velmi rychle. Odlet je totiž naplánován již na zítřejší večer. Délku pobytu na čarokrásném ostrově si pak zvolíte sami (viz termíny níže). Za ještě o něco atraktivnější letenky lze považovat ty v termínu od 14. do 31. prosince, které pořídíte za 13 353 Kč. Další dostupné termíny s odlety během ledna objevíte v našem kalendáři. Tam se můžete inspirovat a letenky posléze zakoupit přímo na webu Ethiopian, kde jsou nabízeny za lehce nižší ceny. Základní tarif obsahuje dokonce 2 ks odbavených zavazadel a cestou na Zanzibar (i zpět) vás čeká jeden hladký přestup v Addis Abebě.

Podmínky pro cestování

Tanzanie dlouhodobě nezveřejňuje statistické údaje týkající se nemoci COVID-19 – ta jakoby v Tanzanii nebyla. To je také jedním z důvodů, proč se země nijak neuzavřela a je i nadále otevřena pro turisty. Těch je ovšem na ostrově výrazně méně, než bývá zvykem. Před samotnou cestou není nutné podstupovat test, neboť není tanzanskými autoritami po příletu vyžadován. Tranzit v Addis Abebě je kratší než 24 hodin, a proto není negativní test vyžadován ani tam. Jediný test tak budete potřebovat po návratu do České republiky.

Tranzit na letiště / z letiště ve Vídni je stále povolený, absolvovat byste ho ovšem měli bez zastávky. Taktéž byste měli vyplnit tento tranzitní formulář.

Zanzibar si zamilujete

Zanzibar není jen jedním ostrovem ve vodách Indického oceánu, Zanzibar je celým souostrovím oplývajícím bílými písky pláží, kokosovými palmami a rozmanitou přírodou. Mělké korálové zahrady v lagunách rozkvétají barvami drobných rybiček, na návštěvu připlouvají i želvy a delfíni skákaví. Vzduch nad Zanzibarem voní sladkou vanilkou, skořicí, muškátovým oříškem a štiplavým aromatem hřebíčku. Luxusní hotelové resorty se tu střídají s fascinujícími ruinami dávné historie, kultura a tradice vás ohromí. Zanzibar je zkrátka rájem, ideální dovolenkovou destinací, kde vás nabijí energií paprsky slunce a vlny tyrkysového oceánu ukonejší.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: nejlevněji na stránkách aerolinky nebo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel s limitem 23 kg/ks (celkem 46 kg k odbavení) + příruční zavazadlo
 • Dostupnost: prosinec 2020 – únor 2021
 • Termíny:
  • 9. – 20. 12. za 12 188 Kč
  • 9. – 22. 12. za 12 188 Kč
  • 9. – 24. 12. za 12 188 Kč
  • 9. – 27. 12. za 12 188 Kč
  • 14. – 27. 12. za 13 353 Kč
  • 14. – 31. 12. za 13 353 Kč
  • lednové termíny naleznete v našem kalendáři

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na Zanzibaru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. S rezervací ovšem dlouho neotálejte, neboť zejména v termínech přes vánoční svátky hlásí hotely téměř plnou kapacitu. Jistotou dnešní doby je potom rezervace ubytování s bezplatným stornem.

Víza

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzanie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk, a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar za 12 188 Kč

Letenky na Zanzibar z Vídně během Vánoc i ledna


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)