Letenky do Ráje: na Maledivy z Mnichova s odb. zavazadlem
18.7.2023

Letenky do Ráje: na Maledivy z Mnichova s odb. zavazadlem

12 989

O této nabídce

Teplé a tyrkysové moře, nad nímž se jemně sklání palmy, bílé pláže, klid a pohoda. Vydejte se do Ráje na křídlech aerolinky Etihad Airways, která nabízí letenky na exotické Maledivy z Mnichova. Ulovíte je za 12 989 Kč (včetně odbaveného zavazadla) a dostupnost termínů připadá od srpna do prosince letošního roku. Cílovou destinací pro vás bude město Malé a po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Abú Dhabí. Dopřejte si dovolenou snů  například od 19. září do 4. října. 

Jak jsme již avizovali, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 50 × 40 × 25 cm a osobní věc (kabelku či malý batoh). Podáváno bude teplé jídlo a pití.

Dovolená snů na Maledivách

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Před odletem na Maledivy vyplňte příjezdový formulář, který je jedinou podmínkou pro vstup. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy za 12 989 Kč
Letenky do Ráje: na Maledivy z Mnichova s odb. zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Mnichov (MUC)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)