Lednová Madeira přímým letem z Norimberku
13.1.2023

Lednová Madeira přímým letem z Norimberku

1 081

O této nabídce

Levné letenky na ostrov Madeira, nabídka nízkonákladové aerolinky Ryanair, odlety z bavorského Norimberku – to vše už je tradiční mix, který dohromady vykouzlí úsměv na tváři nejednoho cestovatele, který si hlídá ceny letenek na „ostrov věčného jara“. Aktuálně máte možnost ulovit za skvělé ceny letenky v lednových termínech. Zpáteční letenky z Norimberku do Funchalu pořídíte v rezervačním systému letecké společnosti za ceny od 1 081 Kč. K dispozici jsou jak krátké výlety od pondělí do pátku, tak standardní týdenní pobyty. Létá se 2×, vždy v pátek a pondělí.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na ostrov Madeira

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 1 081 Kč

Lednová Madeira přímým letem z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)