Last minute zájezd z Prahy na Madagaskar s all inclusive
4.11.2022

Last minute zájezd z Prahy na Madagaskar s all inclusive

21 990

O této nabídce

Nemáte plány na nadcházející týden? Tak využijte skvělé nabídky cestovní kanceláře Čedok, která má na nejbližší turnus zájezdů na Madagaskar stále volná místa! Odlet přímým letem z Prahy je naplánován na zítřejší večer a už v neděli si tak můžete užívat pohodu na plážích Indického oceánu. Týdenní pobyt ve 4* hotelu Orangea Beach Resort se stravováním formou all inclusive vyjde na parádní cenu 21 990 Kč.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner italské aerolinky Neos Air), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Madagaskar zrušil kompletní „COVID byrokracii“ pro přijíždějící cestovatele již 11. srpna. Jedinou podmínkou pro vstup je nově zlevněné turistické vízum za 10 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti.

Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád: 
    • 5. 11. -> Praha – Madagaskar (Nosy Be) -> 19:45 – 07:15 (+1)
    • 13. 11. -> Madagaskar (Nosy Be) – Praha -> 09:15 – 17:40
  • Hotely:
    • 4* Hotel Orangea Beach Resort za 21 990 Kč (s all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Madagaskar

Ostrov Madagaskar je jak kdyby z jiné planety. Do nebe čnící koruny stromů se hemží rozkošnými lemury a dalšími endemickými tvory, bujné deštné lesy se táhnou až k zlatavému pobřeží. Sluncem zalité pláže nabízí odpočinek po dlouhých procházkách drsným vnitrozemím a pojídání sladké koby s výhledem na siluety majestátních baobabů dostane na kolena každého cestovatele. Nebudeme vám ale nic nalhávat, Madagaskar zažívá těžké časy a dřevařský průmysl postupně mění zelený ráj v pustinu. Vydejte se proto poznat poslední krásy, dokud ještě existují.

Náhled zájezdu z Prahy na Madagaskar za 21 990 Kč

Last minute zájezd z Prahy na Madagaskar s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Neos Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)