Last minute zájezd z Prahy na Madagaskar do 3* hotelu s polopenzí
30.10.2023

Last minute zájezd z Prahy na Madagaskar do 3* hotelu s polopenzí

18 990

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na velmi levné LM zájezdy z Prahy na Srí Lanku od 16 990 Kč (stále aktivní) a dnes pokračujeme v podobném rytmu. Využijte výprodeje last minute zájezdu na Madagaskar, který pořídíte v nabídce cestovní kanceláře Čedok. Balíček obsahující přímé lety z Prahy (PRG) na ostrov Nosy Be (NOS), týdenní pobyt ve 3* hotelu Orangea Beach Resort a stravování formou polopenze na vás čeká za skvělou cenu 18 990 Kč. Jeho upgradovanou podobu vč. stravování formou all inclusive light pak cestovní kancelář prodává za 22 490 Kč.

S rozhodováním příliš dlouho neváhejte, charterový let operovaný polským národním dopravcem LOT totiž z pražského Letiště Václava Havla odlétá již ve středu navečer.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 1. 11. -> Praha – Madagaskar (Nosy Be) -> 17:55 – 06:05 (+1)
  • 9. 11. -> Madagaskar (Nosy Be) – Praha -> 08:05 – 08:50 (s mezipřistáním v Mombase)
 • Hotely:
  • 3* Hotel Orangea Beach Resort
   • za 18 990 Kč (polopenze)
   • za 22 490 Kč (all inclusive light)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Cestování na Madagaskar je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou pro vstup je nově zlevněné turistické vízum za 10 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti. Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Náhled zájezdu z Prahy na Madagaskar za 18 990 Kč

Last minute zájezd z Prahy na Madagaskar do 3* hotelu s polopenzí


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)