Last minute zájezd z Brna na Zakynthos s all inclusive
13.7.2023

Last minute zájezd z Brna na Zakynthos s all inclusive

9 990

O této nabídce

Využijte last minute nabídku cestovní kanceláře Čedok a vypravte se na dovolenou do Řecka. Balíček obsahující týdenní ubytování ve 3* hotelu, stravování formou all inclusive, dopravu na přímým letech z Brna (BRQ), operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta pořídíte za 9 990 Kč. S rozmýšlením ale dlouho neváhejte, odlet na Zakynthos připadá již na zítřejší ráno.

Za relaxem na Zakynthos

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou Zakynthosu! Je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Azurově modrá je voda v Modrých jeskyních, ke kterým se dostanete lodí a koupat se tu můžete s jejich obyvateli – středomořskými tuleni. Zlatě se ve dne třpytí maják Keri, ke kterému se na západy slunce sjíždějí lidé z celého ostrova. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Hnědé je i dno vyschlého jezera v Limni Keri, jehož močály jsou útočištěm vzácných druhů ptáků. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Zakynthos!

Last minute zájezd z Brna na Zakynthos

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád:
    • 14. 7. -> Brno – Zakynthos -> 05:40 – 08:55
    • 21. 7. -> Zakynthos – Brno -> 09:45 – 11:05
  • Hotely:
    • 3* Hotel Zakynthos za 7 490 Kč (all inclusive)

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled zájezdu z Brna na Zakynthos za 9 990 Kč

Last minute zájezd z Brna na Zakynthos s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Zakynthos (ZTH)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)