Last minute letenky z Prahy na Krétu s odbav. zavazadlem
6.6.2023

Last minute letenky z Prahy na Krétu s odbav. zavazadlem

3 490

O této nabídce

Využijte last minute nabídky cestovní kanceláře Čedok a odleťte již zítra na řecký ostrov Kréta. Pokud dáváte přednost individuální turistice, kupte si samotné zpáteční letenky z Prahy do Chanie za 3 490 Kč (vč. odbaveného zavazadla). Zajímavou hodnotou v poměru cena/výkon je ale také balíček, který kromě zpátečních letenek z Prahy na Krétu obsahuje také týdenní ubytování ve 4* Hotelu Castro Beach vč. stravování formou all inclusive. Tento zájezd pořídíte za 7 190 Kč! >> REZERVUJ ZDE

Dovolená na Krétě

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí vašeho cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovní kanceláře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 7. 6. Praha – Chania -> 12:30 – 16:15
    • 14. 6. Chania – Praha -> 17:00 – 18:55
  • Balíček (letenky + hotel + stravování all inclusive):

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Chanie za 3 490 Kč

Last minute letenky z Prahy na Krétu s odbav. zavazadlem

Náhled zájezdu z Prahy na Krétu za 7 190 Kč

Last minute letenky z Prahy na Krétu s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Chania (CHQ)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)