Last minute letenky na Sardinii: Alghero z Bratislavy
15.10.2021

Last minute letenky na Sardinii: Alghero z Bratislavy

475

O této nabídce

Nechcete se smířit s příchodem podzimu? Pak tu pro vás máme jeden horký tip: zaleťte si na slunečnými paprsky na Sardinii. Last minute letenky do Alghera ležícího na severozápadě ostrova ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair při odletech z Bratislavy i Vídně. Nejlevnější letenky, doslova za pár stovek, pořídíte v případě odletu již zítra (z BTS) resp. pozítří (z VIE). V obou případech pořídíte zpátečních letenky na Sardinii za krásných 475 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Cesta zpět do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

Vzhůru na Sardinii

Vydejte se na „ostrov pastýřů“, kde je zvlněné vnitrozemí poseté tisíci koz a kudrnatých ovcí a rozeklané žulové útesy táhnoucí se pobřežím padají do průzračných vod Středozemního moře. Slaný vzduch tam voní a vlny šumí, pod jejich hladinou se vine pestrobarevná korálová riviéra Riviera del Corallo vábící potápěče k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte a zaleťte ochutnat poklidný život prohřátý sluncem i skleničku ovocného Vermentina s křupavým pane carasau.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Na podzim již ceny pronájmu vozů opět klesají do „snesitelnějších hladin“ a v příkladovém termínu vás půjčení malého auta na cca 700 Kč/den.

Náhled letenky z Bratislavy do Alghera za 457 Kč
Last minute letenky na Sardinii: Alghero z Bratislavy
Náhled letenky z Vídně do Alghera za 457 Kč

Last minute letenky na Sardinii: Alghero z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)