Last minute letenky do keňské Mombasy – přímé lety z Frankfurtu
14.12.2022

Last minute letenky do keňské Mombasy – přímé lety z Frankfurtu

5 439

O této nabídce

EDIT (14. 12., 14:50): Do prodeje bylo uvolněny další termíny letenek z Frankfurtu do Mombasy – dokonce za pouhých 5 439 Kč! Navíc se jedná o termíny, v jejichž rámci v Keni strávíte i Vánoce!

Německé cestovní kanceláře opět doprodávají volné kapacity na charterových letech operovaných aerolinkou Eurowings Discover z Frankfurtu do exotických destinací. Tentokráte nám padly do oka zlevněné letenky do východoafrické Keni! Zpáteční letenky na přímých letech z Frankfurtu do Mombasy ležící na březích Indického oceánu ulovíte za skvělou cenu 6 732 Kč. Odlety jsou naplánovány na pátek nebo sobotu a návrat potom na čtvrtek 22. prosince.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Před cestou do Keni je stále nutné disponovat očkovacím certifikátem nebo negativním PCR testem. Kromě toho platí standardní povinnost vlastnit turistické vízum. Kompletní informace i užitečné odkazy (vízum online) naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránku německou CK
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 20 kg + příruční á 8 kg
 • Dostupnost: prosinec 2022
 • Termíny:
  • 16. – 22. 12. za 6 732 Kč
  • 17 – 22. 12. za 6 732 Kč
  • 16. – 25. 12. za 10 305 Kč
  • 17. – 24. 12. za 6 635 Kč
  • 17 – 25. 12. za 5 439 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu do Mombasy za 5 439 Kč
Last minute letenky do keňské Mombasy – přímé lety z Frankfurtu
Náhled letenky z Frankfurtu do Mombasy za 6 732 Kč

Last minute letenky do keňské Mombasy – přímé lety z Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)