Kyrgyzstán: z Prahy do Biškeku během února nebo března
29.1.2023

Kyrgyzstán: z Prahy do Biškeku během února nebo března

7 165

O této nabídce

V aktuální promo akci turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines pořídíte také zlevněné letenky do střední Asie. Zpáteční letenky z Prahy do Biškeku ulovíte za hezkou cenu 7 165 Kč! Akční letenky do Kyrgyzstánu jsou dostupné v termínech po čas února a zejména března.

V obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup na istanbulském letišti Sabiha Gökcen. Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu pouze příručního zavazadla. Ti, kteří preferují cestovat se zavazadlem odbaveným, využijí nabídky vyššího tarifu „Essentials“ za příplatek 28 €/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kyrgyzstánu

Cestování do Kyrgyzstánu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kyrgyzstánu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za krásami Kyrgyzstánu

Díky své poloze na pomezí Kazachstánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu a Číny, Kyrgyzstán je nazýván branou do Střední Asie. Byla by ale obrovská škoda se tu nezastavit! Nad jeho panenskou přírodou se majestátně tyčí Ťan-Šan, v překladu „Nebeské hory“, s nejvyšším vrcholem sahajícím až k 7 436 m n. m. Mezi horskými štíty zrcadlí oblohu ledovcová jezera, impozantní Song-Kul a Issyk-Kul vás dostanou na kolena. Jděte za vůní lesů do údolí Arslanbob, ochutnejte čerstvé plody jabloní, třešní, švestek, ale především – zdejší les vlašských ořechů je největší na světě. Než se vydáte zpět domů, anebo na další cesty asijskou scenérií, zastavte se na okamžik v kyrgyzském hlavním městě Biškek, najdete tu směsici kočovnické historie, islámu a památek na sovětské časy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Biškeku za 7 165 Kč

Kyrgyzstán: z Prahy do Biškeku během února nebo března


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)