Kuba: Varadero z Prahy se zastávkou v Torontu
29.1.2020

Kuba: Varadero z Prahy se zastávkou v Torontu

11 498

O této nabídce

Letecká společnost Air Canada dělá již nějakou dobu radost cestovatelům pošilhávajícím po dovolené v Karibiku. Mezi nejoblíbenější karibské destinace pak dlouhodobě patří Kuba. A právě na levné letenky do kubánského Varadera se stanou předmětem následujících řádků. Zpáteční letenky z Prahy do Varadera pořídíte za velmi slušných 11 498 Kč. V obou dvou směrech vás budou čekat dva přestupy. Cestou na Kubu mohou být hladké (kombinace s pátečním odletem), ovšem na zpáteční cestě se jednomu delšímu přestupu nevyhnete. Téměř celodenní zastávka v kanadském Torontu však dle našeho mínění nemusí být vůbec na škodu…

Varadero a celá Kuba jsou karibským rájem. Kilometry a kilometry bělostných pláží tu lemují pobřeží, z jedné strany omývané tyrkysovými vodami moře, z druhé stíněné listy vysokých palem. Tak zapomeňte na starosti i na celý svět, poddejte se paprskům slunce, zaslouženému odpočinku a  osvěžující chuti mojita nebo omamnosti cuba libre.  Ovšem tu pravou Kubu, plnou bohaté i smutné historie, jedinečné atmosféry, ale i zašlé slávy a bídy, tu nehledejte. Varadero je spíš až kýčovitou dovolenkovou destinací s luxusními resorty, golfovými trávníky a delfíny skákajícími nad třpytivou hladinu při západu slunce.

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární AirBnB a další možnosti naleznete i na Bookingu.

Víza

Vzhledem k routingu přes Kanadu si bude třeba před cestou opatřit elektronickou registraci eTA. Jednoduchý návod, jak si ji vyklikat během pár minut naleznete u nás na webu a samotná registrace vás vyjde na 7 CAD.

Kubánské vízum ve formě turistické karty pak obdržíte od dopravce na palubě letadla zdarma.

 

Náhled letenky z Prahy do Varadera za 11 498 Kč

Kuba: Varadero z Prahy se zastávkou v Torontu

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)