Kuba se otevírá turismu: letenky z Mnichova a Vídně
4.11.2021

Kuba se otevírá turismu: letenky z Mnichova a Vídně

od 11 946

O této nabídce

Výrazného zjednodušení doznají v polovině listopadu podmínky vstupu na karibský ostrov Kuba. Cestovatelům postačí „pouze“ očkování nebo negativní test! V reakci na tyto příjemné novinky vám přinášíme hned několik zajímavých možností, jak si na Kubu již brzy zaletět. Momentálně nejzajímavější letenky na Kubu pochází s dílny aerolinky Air Canada. Vydat se můžete do hlavního města, Havany, nebo oblíbeného letoviska Varadero.  Letenky z Mnichova pořídíte za 11 946 Kč, zatímco v případě odletu z Vídně vás vyjdou na 12 504 Kč.

Základní tarif již obsahuje odbavené zavazadlo. Cestou do cílové destinace vás v obou směrech čeká jeden přestup. V případě letů do Varadera se nevyhnete delšímu přestupu a nocování v kanadském Torontu. Této potenciální nepříjemnosti ale můžete jednoduše předejít rezervací open-jaw letenek s příletem do Havany a odletem právě z Varadera. Za využití této kombinaci budou oba přestupy v Torontu hladké. 🙂

Naším tipem jsou právě open-jaw letenky s příletem do Havany a návratem z Varadera!

Podmínky pro cestování

Cesta na Kubu

Počínaje 15. listopadem 2021 Kuba výrazně zjednodušuje podmínky vstupu. Již nebude nutné po příjezdu nastupovat do karantény. Pro vstup si vystačíte s dokladem o dokončeném očkování nebo negativním PCR testem (ne starším 72 hodin). Výjimku budou mít děti mladší 12 let). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Havaně.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kuba, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kuba

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Náhled letenky na Kubu: z Mnichova do Varadera za 11 946 Kč

Kuba se otevírá turismu: letenky z Mnichova a Vídně

Náhled letenky na Kubu: z Vídně do Havany a návratem z Varadera za 12 504 Kč

Kuba se otevírá turismu: letenky z Mnichova a Vídně


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)