Konec letní sezony v chorvatském Zadaru – letenky z Prahy
15.8.2023

Konec letní sezony v chorvatském Zadaru – letenky z Prahy

978

O této nabídce

Zakončete letošní letní sezonu v destinaci nejtradičnější, v Chorvatsku! Na Jadran si z Prahy snadno zaletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Ryanair, v jejímž rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z české metropole do Zadaru (ZAD) od 978 Kč. Levné letenky jsou k dispozici na bohaté množství termínů v závěru září a během celého října. Linka je dopravcem operována hned 6× týdně (každý den kromě pondělí), takže si vybere skutečně každý, kdo si rád užije pozdní dovolenou v Dalmácii.

Závěr léta v Zadaru

Navštivte Zadar – divokého koně Severní Dalmácie, jemuž hlasitě zazvoní kopyta, až s vámi projede Pevninskou branou strážící město, se kterým procváláte hlubokou historií během návštěvy Městské věže na Národním náměstí, kostela svatého Donáta z 9. století, trojlodní katedrály a mnoha dalších antických a renesančních památek. Prokličkuje přístavem mezi obrovskými výletními loděmi, mohutně zařehtá, před branami Muzea antického skla, plného netradičních archeologických nálezů. Tryskem oběhne všech pět studní na náměstí Trg Pet bunara a nakonec vás vezme na místa, kde uvidíte nezapomenutelnou světelnou instalaci Pozdrav slunci a uslyšíte unikátní koncert Mořských varhan! Nesnažte se jej zkrotit, jen si tu divokou jízdu pořádně vychutnejte!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte nejen blízké okolí Zadaru. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 978 Kč

Konec letní sezony v chorvatském Zadaru – letenky z Prahy


Bude se hodit

Letiště Zadar (ZAD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)