Kolumbie: Z Prahy do Bogoty s Turkish
14.9.2022

Kolumbie: Z Prahy do Bogoty s Turkish

13 225

O této nabídce

Vyrazit za dobrodružstvím můžete během zimy do Kolumbie. Právě tam vychází velmi slušně letenky s odletem z Prahy za 13 225 Kč. Let je s Turkish Airlines, takže kromě dobrého servisu na palubě máte v ceně letenky ještě 2x 23 kg zavazadlo k odbavení. A kdy? třeba s odletem 13. února s návratem 23. února. Rezervuj tenhle termín >> Počítejte jen, že přestupy v Istanbulu moc nenavazují, opustit letiště k návštěvě města samozřejmě můžete (a bágly budete mít v klidu odbavené až do Bogoty resp. do Prahy, takže ty zůstanou na letišti).

Podmínky pro cestování

Cesta do Kolumbie

Do Kolumbie potřebujete očkovací certifikát a nebo negativní test. Více informací najdete na stránce koronavirus v Kolumbii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Prahy do Bogoty za 13 225 Kč
Kolumbie: Z Prahy do Bogoty s Turkish

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)