Kolumbie: Bogota z Berlína nebo Vídně
1.12.2021

Kolumbie: Bogota z Berlína nebo Vídně

10 640

O této nabídce

Lákavou dovolenou na jihoamerickém kontinentu bez extra byrokratických záležitostí slibuje Kolumbie. Pro cestu do této latinskoamerické země si vystačíte pouze s platným cestovním pasem a vyplněným příjezdovým formulářem. Letenky do Kolumbie v zajímavých tarifech aktuálně nabízí letecká společnost Air France. Zpáteční letenky do Bogoty pořídíte při odletech z Berlína nebo Vídně za ceny začínající na 10 640 Kč, přičemž o něco levněji vás vyjdou ty z Německa. Přehled dostupných termínů během jarních měsíců příštího roku naleznete tradičně v našem kalendářích níže.

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kolumbie

V případě cesty do Kolumbie není třeba nikterak dokládat svou bezinfekčnost. Jediná povinnost, kterou je před cestou nutné splnit, spočívá ve vyplnění příjezdového formuláře (v rozmezí 24 – 1 hodiny před zahájením cesty).

Více informací o cestování do Kolumbie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bogotě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kolumbie, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

PS: Podmínky pro návrat do Německa, kam budete přilétat, se od těch českých aktuálně výrazně neliší. Německý příjezdový formulář netřeba vyplňovat. Disponovat však musíte dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci. Alternativně lze zatím použít i negativní test (AG ne starší 48 hodin nebo PCR ne starší 72 hodin).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Kolumbie

Staňte se cestovatelskými pionýry a vydejte se poznat nepoznané. Kolumbie díky své pošramocené pověsti zůstává jednou z těch méně navštěvovaných zemí Jižní Ameriky, přesto toho tolik nabízí. Amazonský prales tady potkává oceán a oceán zase potkává poušť, krajina se vlní a výhledy do ní jsou nesmírně podmanivé a fotogenické. El Peñón de Guatapé se tyčí vysoko k nebi nad řekou, má duchovní hodnotu pro původní kmeny, zajisté ale i vám zůstane zarytý hluboko v srdci. Koloniální budovy s pestrobarevnou fasádou hrdě stojí v ulicích Bogoty a proslulá Cartagena je zas milionovým přístavem. Tak se přeneste do temperamentní Kolumbie a zakousněte se do jednoho z nejlahodnějších ovocí světa, do máslově vanilkové čerimojy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Bogoty za 10 640 Kč

Kolumbie: Bogota z Berlína nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)