Karibské souostroví Trinidad a Tobago z Prahy
3.2.2020

Karibské souostroví Trinidad a Tobago z Prahy

11 994

O této nabídce

Za množstvím zajímavých letenek do Karibiku stojí v poslední době letecká společnost Air Canada. Nejinak je tomu i v dnešním případě akčních letenek s cílem na souostroví Trinidad a Tobago. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Trinidad, ležící nedaleko venezuelských břehů, pořídíte na termíny jarní (březen a duben) i podzimní (říjen a listopad) za pěknou cenu 11 994 Kč. Routing obsahuje dva přestupy v každém směru, přičemž cestou do Karibiku se jedná o relativně pohodlné zastávky, zatímco v rámci návratu budete muset zvládnout přestupy delší. Nicméně celé odpoledne v Torontu či Londýně nemusí být zcela na škodu a vy si tak závěr dovolené můžete zajímavě zpestřit. Vydejte se proto za karibskou pohodou třeba v termínu přes velikonoční svátky od 9. do 22. dubna.

Trinidad a Tobago? Karibský ráj! Dvojice sluncem zalitých ostrovů u Jižní Ameriky láká na svůj koktejl džungle a idylických pláží. Trinidad je zvlněný ostrov porostlý mangrovníky a obývaný fascinující faunou a Tobago zas dovolenková destinace, jakou byste od Karibiku čekali, jen ještě o něco hezčí. Relaxujte, rozmazlujte se, užívejte si koupání a pláží, ale nezapomeňte si dopřát i pořádnou dávku dobrodružství. Tato destinace nabízí úžasné možnosti potápění a také výprav k vodopádům a do přírodních rezervací. Pozorujte ohňově zbarvené peří ibise rudého a mořské želvy kladoucí vajíčka v zálivu Grande Rivière. Po západu slunce na vás čeká šílený noční život pulzující zábavou a skvělými karibskými drinky!

Pokud vás to z Trinidadu potáhne i na Tobago, využijte k přesunu buď tyto trajekty anebo letecké spoje společnosti Caribbean Airlines.

Ubytování

V případě dovolené na některém z karibských ostrovů je třeba vždy počítat s lehce vyššími náklady na ubytování. Budete-li alespoň pro první noc zůstávat v hlavním městě Port of Spain, mrkněte se na tento penzion Heritage Inn disponující skvělými referencemi za 1 250 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možností bude tento tříhvězdový hotel Inn at 87 za 1 125 Kč/os./noc. Další ubytovací možnosti tradičně naleznete na Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Víza

Vzhledem k routingu přes Kanadu si bude třeba před cestou opatřit elektronickou registraci eTA. Jednoduchý návod, jak si ji vyklikat během pár minut naleznete u nás na webu a samotná registrace vás vyjde na 7 CAD.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z prahy do Port of Spain za 11 994 Kč

Karibské souostroví Trinidad a Tobago z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)