Karibik volá: levné letenky na souostroví Trinidad a Tobago
24.3.2022

Karibik volá: levné letenky na souostroví Trinidad a Tobago

11 253

O této nabídce

Vyrazte do Karibiku na křídlech nizozemské aerolinie KLM! V jejím rezervačním systému nyní ulovíte letenky na souostroví Trinidad a Tobago za velmi příjemné ceny. Zpáteční letenky z Berlína, Mnichova nebo Vídně startují na 11 253 Kč a cena se jen mírně liší v závislosti na zvoleném odletovém letišti. Cestou do Karibiku i zpět vás čeká vždy jeden přestup v Amsterdamu, který lze případně i natáhnout a využít zastávku odpočinku ve městě.

Podmínky pro cestování

Cesta do Karibiku

Před cestou na souostroví Trinidad a Tobago musíte disponovat dokončeným vakcinačním schématem (min. 2 týdny po dokončení základního schématu). Dále musí všichni cestovatelé předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplnit příjezdový protokol ve formě tzv. „TTravel Passu“. Více informací naleznete na oficiálním turistickém webu Trinidadu.

Cestování mezi ostrovy

Dopravní spojení mezi Trinidadem a Tobagem je stále v provozu. Carribean Airlines provozují několik letů denně a využít lze také služeb trajektů, které ovšem mají poníženou kapacitu. Mezi ostrovy jezdí lodě společností APT James, T&T Spirit a Galleons Passage.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Vídně do Port of Spain za 11 253 Kč

Karibik volá: levné letenky na souostroví Trinidad a Tobago


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)