Karibik: souostroví Trinidad a Tobago z Berlína, Mnichova nebo Vídně
15.11.2021

Karibik: souostroví Trinidad a Tobago z Berlína, Mnichova nebo Vídně

9 306

O této nabídce

V nabídce nizozemské aerolinky KLM stále můžete ulovit parádní letenky do Karibiku. Souostroví Trinidad a Tobago se můžete vypravit objevovat z Berlína, Mnichova nebo Vídně – zkrátka z letiště, které je vaší domovině nejblíže. Nejlevnější letenky na Trinidad vychází při odletu z Berlína a jejich cena je 9 306 Kč. V případě odletů z Mnichova nebo Vídně si ale připlatíte jen drobně v řádu stokorun. Nechte zapomenout na středoevropský sychravý podzim a užijte si pohodu na karibských plážích.

Letecká společnost KLM umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do 30. června 2022), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Karibiku

Před cestou na souostroví Trinidad a Tobago musíte disponovat dokončeným vakcinačním schématem (min. 2 týdny po poslední dávce). Dále musí všichni cestovatelé předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplnit příjezdový protokol ve formě tzv. „TTravel Passu“. Více informací naleznete na oficiálním turistickém webu Trinidadu.

Cestování mezi ostrovy

Dopravní spojení mezi Trinidadem a Tobagem je stále v provozu. Carribean Airlines provozují několik letů denně a využít lze také služeb trajektů, které ovšem mají poníženou kapacitu. Mezi ostrovy jezdí lodě společností APT James, T&T Spirit a Galleons Passage.

Návrat do Evropy

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Trinidad a Tobago, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

PS: V případě návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu z Trinidadu do Německa potřebovali vyplnit příjezdový formulář a doložit doklad o dokončené vakcinaci (min. 2 týdny po druhé dávce).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Berlína do Port of Spain za 9 306 Kč

Karibik: souostroví Trinidad a Tobago z Berlína, Mnichova nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)