Kapverdské ostrovy z Prahy do 5* hotelu s all-inclusive
1.6.2022

Kapverdské ostrovy z Prahy do 5* hotelu s all-inclusive

15 990

O této nabídce

Na Kapverdské ostrovy, exotické souostroví ležící západně od afrických břehů, se to letenkovými akcemi příliš nehemží. Za vděk proto můžete vzít nabídkou z dílny cestovní kanceláře Fischer a vyrazit na ostrov Boa Vista. Osmidenní pobyt v luxusním 5* hvězdičkovém hotelu Iberostar Boa Vista pořídíte u CK za velmi hezkou cenu 15 990 Kč. Balíček navíc obsahuje ubytování ve formě all-inclusive, tudíž kromě střechy nad hlavou nebude na místě potřeba řešit ani stravu (těšit se klasicky můžete na neomezenou konzumaci jídla i alkoholických nápojů). Samozřejmostí je potom transfer z letiště přímo do hotelu nacházejícím se přímo na krásné písčité pláži Praia de Chaves.

PS: Mrkněte se na skvělé recenze hotelu na Googlu, mnoho obrázků přímo z resortu najdete také např. na Hotels.com.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdské ostrovy

Před cestou na Kapverdy je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: 5* hotel Iberostar Club Boa Vista >> REZERVUJ ZDE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného + klasický příručák
  • Termíny: 15. – 22. června

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Kapverdské ostrovy?

Boa Vista doslova znamená krásný výhled, a výhled na Boa Vistu opravdu krásný je – krásný svým vlastním způsobem. Boa Vista připomíná kousek Sahary odtržený od afrického kontinentu a obklopený slanou mořskou vodou. Oranžové písečné duny, horko a sucho jen sem tam střídané rajskou oázou. Radost pohledět, ale i zažít! Připravte se na pořádný off-road a na zábavou nabitý sandboarding. Pro vyznavače vodních sportů je tu surfing, windsurfing a kitesurfing. Vysoké vlny a vítr v plachtách na Boa Vistě chytnete 365 dní v roce! Tak na co ještě čekáte?

Náhled zájezdu z Prahy na Kapverdské ostrovy za 15 990 Kč

Kapverdské ostrovy z Prahy do 5* hotelu s all-inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)