Kapverdské ostrovy z Mnichova: Boa Vista i Sal
6.1.2023

Kapverdské ostrovy z Mnichova: Boa Vista i Sal

6 988

O této nabídce

Akční tarify portugalské aerolinky TAP Air Portugal s odlety z blízkého Mnichova (minimálně pro Západočechy) vám přináší také pěknou možnost k cestě na Kapverdské ostrovy. Cílovou destinací na tomto souostroví nacházejícím v Atlantském oceánu západně od afrických břehů se může stát jak Boa Vista, tak i Sal. Ceny zpátečních letenek z Mnichova začínají na 6 988 Kč. Základní tarif „“Discount“ obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel a v obou směrech vás čeká jeden přestup v Lisabonu. Nejvíce termínů je dostupných během jara (zejména v květnu), ale jednotky další lze ulovit i v záběru zimy.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdské ostrovy

Cestování na Kapverdy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku (á la vízum) za cca 800 Kč. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za relaxem na Kapverdské ostrovy, Sal už čeká

Ostrov Sal, lemovaný bělostnými písečnými plážemi, je ideální dovolenkovou destinací. Koktejl žáru tropů, pohodového života a nesčetného množství aktivit je důvodem, proč je Sal tolik oblíbený. Navštivte Černou pláž u městečka Santa Maria, hrajte si ve vlnách na surfu, windsurfu nebo kitesurfu. Jeďte na výlet do solného dolu Salinas, smočte svá těla v blahodárné koupeli. Půjčte si čtyřkolku a poznejte africkou scenérii po vlastní ose. Užijte si eco tour za mořskými želvami anebo se rovnou ponořte pod hladinu, spatřit můžete rejnoky, barevné rybičky a s trochou štěstí (anebo smůly?) i žraloky citronové.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Boa Vistu za 6 988 Kč

Kapverdské ostrovy z Mnichova: Boa Vista i Sal


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)