Kapverdské ostrovy: Boa Vista z Mnichova
15.11.2022

Kapverdské ostrovy: Boa Vista z Mnichova

7 563

O této nabídce

Vydejte se za odpočinkem a vodními radovánkami na Kapverdské ostrovy. Na souostroví plné nádherných písečných pláží ležící západně od afrických břehů se můžete vypravit na křídlech letecké společnosti TAP Air Portugal, a to díky levným letenkám z Mnichova na ostrov Boa Vista za 7 563 Kč.

Termíny jsou dostupné od ledna do března 2023 (viz náš kalendář níže). V obou směrech vás čeká jeden přestup v Lisabonu, který si lze protáhnout a cestu si zpříjemnit zastávkou v portugalském hlavním městě. To se bude hodit zejména při zpáteční cestě, kdy na vás tak jako tak bude čekat noční stopover (přílet v neděli navečer a odlet v pondělí dopoledne). Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel. Vyšší tarif „Basic“, vč. odbaveného zavazadla, vyjde na nevelký příplatek á cca 350 Kč/směr.

PS: Na Kapverdy se můžete vydat i v rámci zájezdu z Prahy. Týdenní pobyt v 3* hotelu Murdeira Village Resort s polopenzí na ostrově Sal pořídíte za 15 990 Kč. A to v termínu od 17. do 25. listopadu. >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdské ostrovy

Cestování na Kapverdy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku (á la vízum) za cca 800 Kč. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: leden – březen 2023
  • Termíny: dostupné>> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za relaxem na Kapverdské ostrovy

Boa Vista doslova znamená krásný výhled, a výhled na Boa Vistu opravdu krásný je – krásný svým vlastním způsobem. Boa Vista připomíná kousek Sahary odtržený od afrického kontinentu a obklopený slanou mořskou vodou. Oranžové písečné duny, horko a sucho jen sem tam střídané rajskou oázou. Radost pohledět, ale i zažít! Připravte se na pořádný off-road a na zábavou nabitý sandboarding. Pro vyznavače vodních sportů je tu surfing, windsurfing a kitesurfing. Vysoké vlny a vítr v plachtách na Boa Vistě chytnete 365 dní v roce! Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Boa Vistu za 7 563 Kč

Kapverdské ostrovy: Boa Vista z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)