Kapské Město (Jihoafrická republika) z Prahy
4.6.2020

Kapské Město (Jihoafrická republika) z Prahy

9 990

O této nabídce

Vydejte se na samý jih afrického kontinentu, do Jihoafrické republiky, do Kapského Města. Portugalský letecký dopravce TAP Portugal aktuálně nabízí levné letenky na trase Praha – Kapské Město, jejichž cenovka byla dokonce stlačena pod hranici 10 tisíc Kč. Za zpáteční letenky z Prahy do Jihoafrické republiky totiž zaplatíte 9 990 Kč. Dostupné jsou termíny od listopadu 2020 do března 2021 s výjimkou těch kolem vánočních svátků a Nového roku. Jako tradičně je naleznete sesumírované v našem kalendáři. Vydejte se objevovat krásy jihoafrické přírody například v termínu od 3. do 18. února 2021.

Tarif umožňuje i naplánování několikadenního stopoveru v Lisabonu, a to je za drobné příplatek. Trip 2v1 aka Portugalsko + Jihoafrická republika z Prahy si naplánujte třeba v termínu: 10.–14.–25. února 2021.

Pokud byste si cestu nedokázali představit bez odbaveného zavazadla, které není v základní ceně u TAPu obsaženo, mrkněte se na alternativní nabídku Qatar Airways. Letenky z Prahy do Kapského Města s odbaveným zavazadlem nabízí za 12 924 Kč.

Kapské Město

Kapské Město neboli město pod Stolovou horou vám naprosto přiroste k srdci. Na jeho hlavní dominantu se jezdí lanovkou nebo zdatnější jedinci můžou pěšky. Ať tak či onak, výhledy, které se vám nahoře otevřou, nutí nevěřit vlastnímu zraku. Ne nadarmo se tahle majestátní hora řadí mezi sedm přírodních divů světa. Okolní krajinou se táhnou bělavé písky pláží a přilehlé vody vábí k surfingu a potápění. Doporučujeme ale silnější neopren, teplota vody je celoročně nízká. Podvodním světem se tu prohánějí přátelští tuleni i hrůzu nahánějící žraloci bílí. Nedaleký mys Dobré naděje hlídají opice a jeho strmé útesy nutkají k prozkoumání. Tak se nenechte odradit špatnou pověstí jihoafrické bezpečnosti a vydejte se vstřebávat všechny ty krásy černého kontinentu.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 x 40 x 20 cm & 8 kg + 40 x 30 x 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: listopad 2020 – březen 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba v termínech na přelomu roku nikam pospíchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se spolehnout na širokou nabídku ubytovacích kapacit na osvědčeném Bookingu, Hotels. com či využít služeb AirBnB.

Autopůjčovna

Jihoafrická republika je zemí velice rozlehlou a pokud neplánujete k přesunům využívat lokální leteckou dopravu, stane se nezastupitelným parťákem auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si ze široké nabídky vozů.

Víza

V případě krátké cesty turistického charakteru nepotřebujete ke vstupu na území Jihoafrické republiky žádné vízum. Jestliže se v rámci tripu budete chystat i do některé ze sousedních zemí, určitě vám přijde vhod přehled vízových povinností pro české občany.

Náhled letenky z Prahy do Kapského Města za 9 990 Kč

Kapské Město (Jihoafrická republika) z Prahy


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)