Turecko: Kappadokie během září s Corendonem
27.8.2021

Turecko: Kappadokie během září s Corendonem

2 122

O této nabídce

Tentokrát pro vás máme tip do netradiční, ale zcela jistě atraktivní destinace ve středním Turecku. S nízkonákladovým Corendonem se můžete vydat do oblasti Kappadokie. Z Vídně do města Kayseri pořídíte letenky přes web aerolinky za 2122 Kč tam i zpět. Například s odletem 26. září s návratem 3. října. Rezervuj letenky >> Nejlevnější termíny jsou během září a října, důležité je také to, že Correndon zatím neosekal příruční zavazadla jako Ryanair, v ceně tak zůstává klasické příruční tak jedna osobní věc.

Oblast Kappadokie je hlavně o přírodě – hlubokých údolích a kaňonech.  Vystupují z ní také nezvyklé útvary ve formě tufových pilířů rozličných tvarů a barev, z nichž eroze během tisíciletí vytvořila okulahodící přírodní díla. Ideálním výchozím bodem pro výlety je malebné městečko Göreme, odkud můžete vyrazit na trek po okolní krajině anebo se za ranního rozbřesku vznést horkovzdušným balonem do výšky a kochat se pohledem na Kappadokii z ptačí perspektivy. Za návštěvu stojí také podzemní města Derinkuyu či Kaymakli, která jakoby snad nepocházela z našeho světa.

Podmínky vycestování do Turecka

Stačí EU Covid pass z ocko.uzis.cz (min 14 dní po druhé dávce). Pokud nejste očkovaní, takantigen 48 či PCR 72 hodin před odletem nebo potvrzení o prodělání o nemoci ne starší půl roku. Všichni cestovatelé musí nejdříve 72 h před odletem vyplnit tento formulář. Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web Corendonu
 • Zavazadla: kabinové 55 x 40 x 25 cm do 8 kg + malá osobní věci 40 x 30 x 15 cm
 • Dostupnost: září – říjen 2021
 • Termíny:
  • 12. 9. – 22. 9.
  • 26. 9. – 3. 10.
  • 29. 9. – 3. 10.
  • 10. 10. – 17. 10. (2723 Kč)

Ubytování v Kayseri

Jednoduché ubytování v tomto pěkném hotelu v Kayseri pořídíte už za 340 Kč/os/noc. Střední Turecko je levné. 🙂
Zpáteční letenka za 2122 Kč z Vídně do Kayseri
Turecko: Kappadokie během září s Corendonem

 


Bude se hodit

Corendon Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)