Kanárské ostrovy z Prahy: Gran Canaria i Tenerife
27.7.2022

Kanárské ostrovy z Prahy: Gran Canaria i Tenerife

1 990

O této nabídce

Španělská nízkonákladová aerolinka Vueling aktuálně nabízí levné letenky z Barcelony na Kanárské ostrovy – Gran Canaria a Tenerife. Toho využijeme a připojíme k nim levné letenky z Prahy do Barcelony od stejného dopravce. A výsledek? Kombinace zpátečních letenek z Prahy na Kanárské ostrovy za 1 990 Kč (s negarantovanými přestupy) nebo za 3 121 Kč (na jedné letence a navíc bez nutnosti nocovat v Barceloně).

Varianta „skládačka“: V příkladových termínech níže zakoupíte dvě zpáteční letenky (Praha – Barcelona & Barcelona – Las Palmas / Tenerife), díky čemuž docílíte nejnižší ceny. Nevýhodou jsou negarantované přestupy v Barceloně (tj. když dojde ke změně v letovém řádu na lince z Prahy, může vám to teoreticky rozbourat i návaznost letů). Abyste dosáhli na cenu pod 2 tisíce Kč, bude nutné na zpáteční cestě nocovat v Barceloně a do Prahy se následující den ranním spojem nebo si pobyt v Barceloně prodloužit dle libosti.

Varianta „jistota“: Zakoupíte jednu zpáteční letenku z Prahy na vybraný z Kanárských ostrovů. Přestupy v Barceloně jsou garantovány. Finální cenu lze cca o 20 € ponížit za předpokladu, že zvolíte routing s delší zastávkou v katalánské metropoli (vč. nocování).

Kompletní přehled levných termínů naleznete v kalendáři aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Kanárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Vueling
 • Zavazadla: malé příruční á 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: říjen & listopad 2022
 • Příkladové termíny:
  • Gran Canaria
   • 5. – 17. 10.
   • 9. – 16. 11.
   • 12. – 21. 11.
   • 23. – 29. 11.
  • Tenerife
   • 9. – 16. 11.
   • 14. – 21. 11.
   • 21. – 29. 11.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání obou ostrovů (Gran Canarie i Tenerife) bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V podzimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 3,5 tisíce Kč.

Náhled kombinace letenek z Prahy do Barcelony a z Barcelony do Las Palmas = dohromady za 1 990 Kč

Kanárské ostrovy z Prahy: Gran Canaria i Tenerife

Kanárské ostrovy z Prahy: Gran Canaria i Tenerife

Náhled letenky z Prahy na Kanárské ostrovy do Las Palmas s pohodlnými přestupy za 3 121 Kč

Kanárské ostrovy z Prahy: Gran Canaria i Tenerife


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)