Kanárské ostrovy z Prahy: březnová Gran Canaria
10.12.2020

Kanárské ostrovy z Prahy: březnová Gran Canaria

2 978

O této nabídce

Zatímco pevninská Evropa je sužována cestovními omezeními a dalšími restrikcemi, její ostrovní části jsou na tom lépe. A to je také důvod, proč se dostávají do hledáčku všech cestovatelů. Tradičně vysoké oblibě se v zimních měsících těší Kanárské ostrovy. Nabídka cenově atraktivních letenek s cílem na oblíbených Kanárech je v současné době ovšem značně omezená. O to více jsou lákavé letenky německé společnosti Lufthansa. Ta nabízí zpáteční letenky z Prahy na ostrov Gran Canaria v několika březnových termínech za 2 978 Kč. Základní tarif  „Economy Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo. Cestou na Kanárské ostrovy vás čeká jeden svižný přestup ve Frankfurtu v obou směrech.

Všechny letenky společnosti Lufthansa jsou nyní zbaveny poplatku za změnu letenky. Pokud vám tedy „shoří plány“, je možné letenky zdarma přebookovat  na jiný termín nebo trasu (uhradíte pouze případný rozdíl v ceně).

Pravidla pro cestování

Všichni cestovatelé mířící na Kanárské ostrovy jsou momentálně povinni disponovat negativním testem na COVID-19 (ne starším 72 hodin v době vstupu na území Španělska). Do dnešního dne byl požadován PCR test, ovšem nejnovější vyhláška povoluje cestovat i s antigenním testem. Před cestou (po provedení online check-inu) nezapomeňte vyplnit tento zdravotnický formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu.

Na českém cestovatelském semaforu se aktuálně Kanárské ostrovy nacházejí v „oranžové kategorii“, což znamená, že po návratu do České republiky se již není třeba uchylovat do karantény (resp. podstupovat další testování na COVID-19).

Uvedené informace jsou validní v době zveřejnění tohoto příspěvku. Před samotnou cestou na Kanárské ostrovy si v březnu aktuálnost informací a podmínek pro cestování určitě ověřte.

Pestrý ostrov Gran Canaria

Jeden chce do hor, druhý k moři? Jeden raději samotu, druhý ruch města? Jeden dobrodružství, druhý nehodlá nic riskovat? Jeďte na Gran Canaria a užijete si oba! Společně navštivte maják v Maspalomas. Jeden pak některou ze zdejších nádherných pláží, druhý Roque Nublo – symbol ostrova s vrcholem 1 813 m.n.m. s výhledem do „evropského Grand Canyonu“. Jeden navštíví nádherné městečko Teror, kde v neděli nakoupí na trzích umělecké kousky, druhý se vydá do nekonečných písečných dun. Oba se vydejte do borovicového lesa Pinar de Tamadaba a na místní vrchol Pico de Tamadaba, odkud dohlédnete až na Tenerife. Každého okouzlí svou rozmanitostí Gran Canaria.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla á 8 kg
 • Dostupnost: březen 2021
 • Termíny:
  • 3. – 10. 3. za 2 978 Kč
  • 10. – 17. 3. za 2 978 Kč
  • 17. – 24. 3. za 2 978 Kč
  • 24. 3. – 1. 4. za 3 243 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Gran Canaria se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do března  příštího roku času dost…

Autopůjčovna

Celý ostrov Gran Canaria poznáte bez diskuze nejlépe se zapůjčeným autem. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně. Opět však platí, že na samotnou rezervaci vozidla máte ještě moře času.

Náhled letenky z Prahy do Las Palmas za 2 978 Kč

Kanárské ostrovy z Prahy: březnová Gran Canaria


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)