Kanárské ostrovy: z Norimberku na Tenerife (vč. vánočních termínů)
5.12.2022

Kanárské ostrovy: z Norimberku na Tenerife (vč. vánočních termínů)

2 167

O této nabídce

Letenky na Kanárské ostrovy za velmi přívětivé ceny ulovíte ve vybraných termínech v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Vydejte se během prosince nebo ledna z Norimberku na Tenerife, ceny zpátečních letenek začínají na 2 167 Kč. Bonusem jsou přímé lety bez nutnosti kdekoliv přestupovat.

Náš tip: Zaleťte si na Tenerife přes vánoční svátky! Zpáteční letenky ve velmi poptávaném období pořídíte za skvělou cenu 2 265 Kč , a to v termínu od 20. do 27. prosince 2022. Případně si pobyt prodlužte a návrat do střední Evropy realizujte až na Nový rok (tato varianta vyjde na stále hezkých 3 508 Kč).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Odleť na Tenerife

Tenerife, Kanárský ostrov známý také pod názvem Isla de la eterna primavera neboli ostrov věčného jara, vás zahalí svými slunečnými dny a hřejivým vánkem ze Sahary i během zimních měsíců. Zůstaňte na jihu a procházejte se po idylických plážích, zabořte holá chodidla do slaného písku. Vydejte se na sever za dobrodružstvím, bujnou zelenou krajinou, na jaře provoněnou kvítím. Tyto dva světy jsou od sebe vzdálené jen hodinku jízdy, tak nalaďte autorádio na kanárské hitovky a užijte si parádní roadtrip. Kochejte se gigantickými útesy Los Gigantes na západním pobřeží ostrova, zasypanými černým kamením sopečného původu, omývaným průzračnou oceánskou vodou. Voda v tomto období je snad příliš chladná na koupání, ale pohledy na ni a na zapadající slunce jsou nezapomenutelné jako nikdy jindy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 4-5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Norimberku na Tenerife za 2 167 Kč

Kanárské ostrovy: z Norimberku na Tenerife (vč. vánočních termínů)


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)