Kanárské ostrovy: z Bratislavy na Lanzarote
10.11.2022

Kanárské ostrovy: z Bratislavy na Lanzarote

1 381

O této nabídce

Udělejte si radost ještě před Vánoci a vyrazte si užít sluneční paprsky na Kanárské ostrovy. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy na Lanzarote za pěknou cenu 1 381 Kč. Vypravit se na divoký vulkanický ostrov lze na týden, na 10 dnů či na týdny dva – záleží jen na vaší libosti nebo počtu dnů dovolené, které si letos ještě můžete dovolit. Na místě vás čeká příjemné klima s teplotami vzduchu kolem 22°C a koupačka přijde také vhod (okolní vody Atlantiku se drží kolem solidních 20°C).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Lanzarote

Lanzarote je jeden ze sedmi Kanárských ostrovů, ale spíše než africkou půdu připomíná měsíční krajinu. Zvlněná země je poseta stovkami živelných sopek, kráterů a trhlin. Tuhle tak trochu jinou krásu nejvíce oceníte v národním parku Timanfaya, kde úplně cítíte tu energii, jak tam kdysi protékala masa žhavé lávy. Zchladit se od žáru spalujícího slunce můžete ve vodách Atlantiku, černé i bílé pláže lemují celé pobřeží. Ty nejkrásnější najdete na jihu, Playa Papagayo je jak vystřižená z pohlednice. Za návštěvu určitě stojí i malebné městečko Teguise (neplést si s turistickým resortem Costa Teguise) a o něco opuštěnější Haría. Zapomeňte na čas s uvolněnou náturou ostrovních Španělů, poobědvejte pečené brambory s tradiční omáčkou mojo rojo nebo mojo verde a zapijte to proslulým lanzarotským vínem z oblasti La Gería.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy na Lanzarote za 1 381 Kč

Kanárské ostrovy: z Bratislavy na Lanzarote


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)