Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně
6.3.2020

Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně

1 269

O této nabídce

Zatímco během loňské zimy klesaly ceny letenek na Kanárské ostrovy až k neuvěřitelně nízkým cifrám pohybujícím se kolem 6 stokorun za zpáteční letenku, tak během zimy letošní jsme se podobných akcí bohužel nedočkali. Ceny letenek na Kanárské ostrovy lehce spadly až na základě událostí v poslední době, jichž jsou plná média. Někoho aktuální situace od dalších cest odradí, zatímco jiní cestovatelé ji naopak využijí k nákupu  „zlevněných letenek“. V rezervačním systému Wizz Airu aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Tenerife za 1 269 Kč, a to v pěkném termínu od 16. do 23. dubna. Za lákavé ceny však letenky na Tenerife pořídíte i během několika dalších jarních termínů (v druhé polovině března dokonce jen za 1 078 Kč, nicméně za tuto cenu zbývá jen poslední letenka).

Přestože ty nejlevnější pak obligátně platí jen pro členy Wizz Air Discount Clubu, tak za relativně pěknou částku si na Tenerife můžete zaletět i v případě, že tímto členstvím nedisponujete. Poletíte-li však ve dvojici, koupě členství se vám již vyplatí.

Tenerife

Tenerife není jen plážovou destinací, přestože pláže má dlouhé, čisté a nádherné. Tenerife má také hory a útesy a výborné restaurace, delfíny, velryby a zábavní parky. Pojďme je spolu poznat. Jungle park je zoologickou zahradou laděnou do tropického stylu, Jardín Botánico dává na odiv 3000 exotických rostlin. Siam park s thajskou tématikou je vodním rájem s nepřeberným množstvím klouzaček, tobogánů, bazénů a s divokou řekou, která vás sveze skrze pestrobarevné akvárium. Tenerife se pyšní také horou Mount Teide s úžasnými výhledy, a delfíny, které můžete pozorovat v přilehlých vodách oceánu.Den zakončete v michelinské restauraci M.B. (Martín Berasategui) a pozorováním hvězdné oblohy, protože Tenerife nabízí jedny z těch nejúchvatnějších pohledů na ni.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – květen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 24. 3. za 1 078 Kč (bez WDC za 1 586 Kč) – poslední 1 místo
  • 28. 3. – 2. 4. za 1 522 Kč (bez WDC za 2 030 Kč)
  • 2. – 16. 4. za 1 205 Kč (bez WDC za 1 713 Kč)
  • 16. – 23. 4. za 1 269 Kč (bez WDC za 1 647 Kč)
  • 2. – 12. 5. za 1 649 Kč (bez WDC za 2 157 Kč)

Ubytování

Pěkný apartmán si můžete booknout v tomto čtyřhvězdovém Hotelu Spa La Quinta Park Suites za 579 Kč/os./noc (754 Kč/os./noc včetně snídaně). Pokud byste měli v plánech řešit bydlení spíše nízkonákladově, podívejte na možnost spaní v těchto stanech s lůžkem za 304 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku ubytovacích kapacit na celém ostrově naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Poznávání Tenerife vám určitě usnadní i vlastní kára. Proto neváhejte a obratem se mrkněte do naší autopůjčovny, auťák na vás totiž může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Vídně na Tenerife za 1 269 Kč

Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)