Kanadský Vancouver z Prahy v dubnu a květnu
28.2.2020

Kanadský Vancouver z Prahy v dubnu a květnu

9 997

O této nabídce

Další zajímavá nabídka se urodila v rezervačním systému nizozemské letecké společnosti KLM. Zpáteční letenky na trase Praha – Vancouver jsou k dispozici za 9 997 Kč. Omezené množství termínů naleznete v našem kalendáři během dubna  a května (tarif limituje odlety od úterý do čtvrtka a návraty od pondělí do středy). Základní tarif pak při cestě za oceán již tradičně obsahuje pouze zavazadlo příruční. Kdo by si během toulek západní Kanadou s příručákem nevystačil, ten za tarif s odbaveným zavazadlem zaplatí o cca 2 300 Kč více, což je na druhou stranu stále slušná cena.

Kanadský Vancouver je přehlídkou nejen do mraků drápajících se mrakodrapů, ale také té nejnádhernější přírody, kterou Matka příroda na Zemi vytvořila. Z jedné strany zvrásněná krajina a mohutná zalesněná pohoří přikrytá bílou peřinou třpytivého sněhu, z té druhé zas klid a mír Tichého oceánu. Tak se vydejte po vlnách za tajemným zpěvem velryb anebo po kopcích, obdivujíc nesmírné výhledy z dálnice Sea to Sky vedoucí až do Whistleru. I Vancouver samotný toho hodně nabízí, od muzea antropologie, přes pláže, parky a galerie, až po úžasnou vyhlídku Vancouver Lookout. Vstupenka sice stojí skoro 20 dolarů, ale platí po celý den a tak se ráno můžete kochat východem slunce, odpoledne pozorovat ruch velkoměsta a večer se vrátit a sledovat soumrak a barevná světla zdobící celé panorama.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního (55 x 35 x 25 cm) a osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: duben & květen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Přímo ve Vancouveru se ubytujte v tomto tříhvězdovém hotelu Granville Suites za 914 Kč/os./noc. Alternativou se snídaní v ceně může být i tento Kingston Hotel za 1 319 Kč/os./noc (variantu pokoje se sdíleným sociálním zařízením pořídíte levněji – za 1 013 Kč/os./noc). Další nabídku bydla nejen ve Vancouveru tradičně hledejte na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 9 997 Kč

Kanadský Vancouver z Prahy v dubnu a květnu

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)