Kanada – Montréal, Toronto z Vídně od 7 920 Kč
22.8.2019

Kanada - Montréal, Toronto z Vídně

od 7 920

O této nabídce

Jestliže včera britské aerolinky ve spolupráci se svým aliančním partnerem, American Airlines, vyrukovaly s nabídkou levných letenek z Prahy do New Yorku, tak dnes potěšily všechny cestovatele preferující odlety z Vídně. V nabídce se totiž objevily akční letenky z Vídně do Montréalu a Toronta. Do obou měst ležících ve východní Kanadě se dostanete za ceny oscilují kolem 8 tisíc Kč. Do Montréalu se vydejte např. od 5. do 16. 11. za 7 920 Kč anebo zvolte Toronto v podobném termínu -> 8. – 16. 11. za 8 094 Kč.  Základní tarif již tradičně obsahuje jen příruční zavazadlo a cestou za oceán i zpět vás vždy čeká pouze jeden rychlý přestup v Londýně.

Míříte do Montrealu? Pak nezapomeňte rychle oprášit základní francouzské fráze, sem tam se budou hodit! Začněte stylově – u novogotické baziliky Notre – Dame. Pak lanovkou na Montréal Tower – nejvyšší šikmou věž na světě a nahoře se rozhodněte, kam dál. Ať začnete v Old Montréal procházkou podél Svatého Vavřince a návštěvou admirála Nelsona, zanoříte se do Underground City – podzemního města propleteného chodbami a obchůdky, poobědváte v tržnici Bonsecours Market nebo dáte přednost pikniku na šlapadle ve starém přístavu, či se vyškrábete na Mount Royal k největšímu kanadskému kostelu Saint Joseph Oratory, a nebo si vychutnáte proslulou montereálskou pouliční zábavu, věřte, že „vous allez adorer Montréal“!

Kanadské Toronto – město tisíce chutí, vůní a barev do puntíků splní vaše představy o multikulturním městě. Vedle sebe tu v míru a pokoji žijí stovky národů, s nimiž si užijete každý z mimořádných koutů tohohle města „a možná ještě dál“! Down Town a CN Tower – kdysi nejvyšší budovu světa spolu s obřími mrakodrapy, Casa Loma – pohádkový středověký zámek se zajímavou historií, parky a pláže kolem rozlehlého Ontária. Chinatown, kde skrz na skrz načichnete Asií, Little Italy s pravou italskou kávou a kusem koláče z místních voňavých pekáren a samozřejmě ten největší zázrak přírody – 2 hodiny vzdálené Niagárské vodopády!

Ubytování

Ať již zamíříte do Montréalu nebo do Toronta nezapomeňte se při hledání ubytování spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Poznávání východní části Kanady bude nejsnazší s vlastním auťákem. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a vyberte si prima káru dle své chuti a preferencí.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Náhled letenky z Vídně do Montréalu za 7 920 Kč

Kanada - Montréal, Toronto z Vídně od 7 920 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)