New York z Prahy za 7 929 Kč
21.8.2019

New York z Prahy

7 929

O této nabídce

Oblíbený New York je opět tady. S aerolinkami z aliance One World si do něj můžete pohodlně zaletět z pražského letiště za skvělou cenu. New York z Prahy např. 17. 11. – 26. 11. za 7 929 Kč! Více termínů naleznete v našem kalendáři.

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo v kalendáři termínů
  • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového zavazadla
  • Dostupnost: říjen 2019 – březen 2020

Ubytování

Na základě vlastní zkušenosti můžeme doporučit dobrý hotel Howard Johnson za 1 380 Kč / os. / noc se snídaní v ceně.

Pokud budete hledat jiné ubytko, určitě se mrkněte na Booking, Hotels či AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 7 929 Kč

New York z Prahy za 7 929 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)