K moři na chorvatskou Istrii aneb z Vídně do Puly
13.5.2022

K moři na chorvatskou Istrii aneb z Vídně do Puly

698

O této nabídce

Pokud máte vídeňské letiště takříkajíc „za humny“, nemusíte se na dovolenou do Chorvatska vydávat autem, ale můžete využít leteckého spojení v podání aerolinky Ryanair. Ta začne od začátku června provozovat přímé lety z Vídně na poloostrov Istrie, přesněji řečeno do města Pula. Trasa bude operována 2× týdně, každou středu (lehce po poledni) a neděli (v podvečer). Ceny letenek z Vídně do Puly se v téměř všech červnových termínech pohybují kolem jedné tisícikoruny. Nejlevnější letenky potom pořídíte na delší pobyt od 12. do 22. června za krásnu cenu 698 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Puly za 698 Kč

K moři na chorvatskou Istrii aneb z Vídně do Puly


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)