K moři do Turecka: Egejská riviéra z Bratislavy
10.2.2022

K moři do Turecka: Egejská riviéra z Bratislavy

681

O této nabídce

Stejně jako padá kurz turecké liry, klesají i ceny letenek na lince Ryanairu z Bratislavy do tureckého Dalamanu. Na tzv. „Egejskou riviéru“ si můžete během jarních měsíců zaletět na směšné částky. Nejlevnější letenky k moři do Turecka aktuálně pořídíte za 681 Kč, a to v týdenním termínu na přelomu dubna a května. Dopravce bude linku obsluhovat dvěma rotacemi týdně – v úterý a sobotu (levnější letenky najdete vždy na úterních letech).

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Před cestou do Turecka je nutné disponovat negativním testem a nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Turecko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 681 Kč

K moři do Turecka: Egejská riviéra z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)