Jordánsko: do Akaby z Vídně
31.8.2023

Jordánsko: do Akaby z Vídně

od 1 317

O této nabídce

Ještě jste nebyli v Jordánsku! Chyba! Nyní ji však hravě napravíte díky aerolince Ryanair, která nabízí zpáteční letenky do jordánské Akaby z Vídně. Akaba leží na jihu země na pobřeží Rudého moře a je skvělým výchozím bodem pro návštěvu proslulé Petry nebo pouště Vádí Rum. Letenky ulovíte od 1 317 Kč, a to v termínu od 26. listopadu do 1. prosince. Další termíny za skvělou cenu jsou k mání od letošního listopadu do ledna příštího roku.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm vás v rámci služby Priority vyjde na 265 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 362 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za poznáváním Jordánska

Poznejte Blízký východ v zemi, kde pohostinnost není sprosté slovo, a kde se o bezpečnost rozhodně bát nemusíte – v Jordánsku. Pokud vaše chuťové pohárky nenadchne zdejší výborná kuchyně, tak se o to zaručeně postará jeden ze sedmi novodobých divů světa – skalní město v Petře či měsíční krajina ve Wádí Rum. Není lepšího večera než sedět společně s berbery kolem ohně, usrkávat černý čaj a užívat si rozzářené hvězdné oblohy. Akabský záliv je pak jedním z nejvyhledávanějších míst pro potápění, ale o tom se pod hladinou Rudého moře můžete přesvědčit sami…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Všechna místa, která máte na svém jordánském bucket listu, hravě navštívíte díky půjčenému autu. To si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Menší, ale naprosto dostačující auto vás vyjde na 4 099 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Pro vstup do Jordánska musíte mít vyplněný vstupní formulář a také sjednané pojištění, které kryje výlohy spojené s COVID-19. Vízum si zakoupíte po příletu za 40 JOD, doporučujeme však jeho zakoupení v rámci Jordan Passu (společně se vstupy do turistických míst).

Náhled letenky z Vídně do Akaby za 1 317 Kč
Jordánsko: do Akaby z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)