Jordánsko během prosince z Prahy
21.9.2022

Jordánsko během prosince z Prahy

2 049

O této nabídce

Jedna z nejdelších linek Ryanairu z Prahy vede do jordánského Ammánu. A právě tam má Ryanair letenky za parádních 2 049 Kč. Za tuhle cenu je termín jeden jediný a to s odletem 4. prosince s návratem 8. prosince Rezervuj >> Nicméně další termíny na přelomu listopadu a prosince nejsou o moc dražší.

Je pro vás Jordánsko neznámé? Víte proč byste tam měli vyrazit?

Chcete-li poznat Blízký východ, ale zároveň se cítit maximálně bezpečně, tak je právě pro vás Jordánsko tou pravou destinací. Těžko soudit zda-li budete v Ammánu více ohromeni zachovalými památkami z dob antického Říma anebo místní pohostinností a výbornou tradiční kuchyní. Zaručeně musíte navštívit skalní město v Petře, které bývá právem označováno za jeden z novodobých divů světa. A nezapomenutelným zážitkem bude i nocování ve Wádí Rum v berberských stanech.

Cesta do Ammánu

 

Do Jordánska se od 1. 3. 2022 dostanete „jako dřív“, tedy nepotřebujete žádný certifikát, očkování, test, nic. Více o opatřeních najdete na naší pravidelně aktualizované stránce Koronavirus v Jordánsku.

Podmínky pro cestování

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Jordánsku

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 2 049 Kč

Jordánsko během prosince z Prahy

 


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)