Jižní Turecko: podzimní letenky z Bratislavy do Dalamanu
12.10.2022

Jižní Turecko: podzimní letenky z Bratislavy do Dalamanu

835

O této nabídce

Dovolená v Turecko v mimosezonním období je letos ještě lepší nápad, než kdy dříve. Tamější vysoká inflace zaručí, že se momentálně jedná o jednu z nejlevnějších evropských destinací i pro české cestovatele, a pobytem v klimaticky daleko příjemnějším Turecku navíc doma ušetříte za zdražující se energie. Ale ten trochu vážněji: zpáteční letenky z Bratislavy do Dalamanu ležícího na Egejské riviéře v jižní Turecku ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za super ceny od 835 Kč. Létá se jednou týdně, takže k Egejskému moři (listopadová predikce hlásí jeho teploty kolem 20° C) můžete vyrazit na týden nebo vzhledem k výše uvedeným faktorům i na týdnů několik.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 835 Kč

Jižní Turecko: podzimní letenky z Bratislavy do Dalamanu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)