Jižní Švédsko: v červnu z Prahy do Göteborgu
17.5.2022

Jižní Švédsko: v červnu z Prahy do Göteborgu

899

O této nabídce

Pokud vás to více než na jih táhne na sever, můžete v první polovině června vyrazit na pár dnů do jižního Švédska. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky z Prahy do Göteborgu za sympatické ceny pohybují se těsně pod hranicí jedné tisícikoruny. Budiž příkladový termín od 8. do 12. června, na nějž pořídíte zpáteční letenky za 899 Kč. Odlet z Prahy vychází na středeční ráno, zatímco návrat zpět na nedělní odpoledne. A co v jižním Švédsku? Po prohlídce samotného Göteborgu a okolních ostrovů si půjčte auto a vyrazte do přírody v okolí jezer Vänern a Vättern. Cestu pak můžete protáhnout až do Stockohlmu, kam se mj. snadno dostanete také třeba vlakem (FlixTrain).

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní informace, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po prohlídce samotného Göteborgu vyrazte i do švédské přírody. Maximální flexibilitu vám zajistí vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si svého favorita. Čtyřdenní pronájem vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca 5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 899 Kč

Jižní Švédsko: v červnu z Prahy do Göteborgu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)