Jižní Indie: Bengalúr z Prahy
18.12.2019

Jižní Indie: Bengalúr z Prahy

8 780

O této nabídce

Když se na mušce lovců letenek objeví akční letenky s cílem v druhé nejlidnatější zemi na světě, Indii, povětšinou se jedná o tamější hlavní město Dillí. Výjimka však potvrzuje pravidlo, a tak jsou naším dnešním tipem levné letenky z Prahy do města Bengalúr. Zpáteční letenky do největšího města státu Karnátaka nacházejícího se v jižní části Indie pořídíte za velmi slušnou cenu 8 780 Kč. Routing aerolinek KLM vás pak tradičně povede přes Amsterdam a bude to jediný přestup na cestě do města Bengalúr. Zejména odlety v pondělí a středu + návraty v úterý a sobotu pak slibují velmi svižné přestupy. Nejvíce termínových kombinací je dostupných během března, přičemž právě zima a začátek jara jsou nejvhodnějším období pro cestování po jižní Indii. Teploty vzduchu se totiž pohybují ve „snesitelném“ rozsahu. Vydejte se proto objevovat krásy rozmanité jižní Indie, a to třeba v termínu od 11. do 24. března.

Indie pod vrstvou špíny, odpadků a chudoby skrývá nesmírné kulturní bohatství, její pestré barvy a nepředstavitelná odlišnost se vám zaryjí hluboko pod kůži. Chaos, hluk a dopravní zácpy tu kontrastují s klidem posvátné meditace. Tak vystupte ze své komfortní zóny a leťte za poznáním hustě osídlené Bombaje a Kóčinu vonícího kořením. Poctěte svou návštěvou Kanchipuram – „město tisíce chrámů“ a Chennai, dříve Madras, se svým uměleckým dědictvím. Ztraťte se v džungli Periyar, můžete tam potkat a stát tváří v tvář majestátním slonům, mocným tygrům i hrdým leopardům.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního (letenky s odbaveným nejlépe pořídíte přímo přes web KLM – v tarifu „Standard“ s příplatkem 2 080,- Kč)
  • Dostupnost: první polovina roku  2020 (nejvíce termínů v březnu)
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Vzhledem k nočnímu příletu do Bengalúru určitě využijte k prvnímu noclehu v Indii některé z ubytovacích zařízení přímo v tomto městě. My bychom si vybrali tento apartmán Deluxe v Octave Suites za 519 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Další nabídky střechy nad hlavou přímo v Bengalúru či jinde v Indie hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza

Víza do Indie již nejsou tak nákladnou položkou jako tomu bylo ještě nedávno. Elektronické vízum si jednoduše zajistíte z pohodlí domova a díky našemu návodu to pro vás bude jistě hračka.

Náhled letenky z Prahy do Bengalúru za 8 780 Kč

Jižní Indie: Bengalúr z Prahy


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)