Jihovýchodní Asie: z Budapešti do Kambodži s odbaveným báglem
7.3.2024

Jihovýchodní Asie: z Budapešti do Kambodži s odbaveným báglem

13 625

O této nabídce

Levné letenky do Kambodži nelze považovat za zboží, které by se na krámě objevovalo každý den. Zajímavou možností jsou proto zpáteční letenky do Phnom Penhu (PNH) z Budapešti (BUD), jež aktuálně ulovíte v nabídce letecké společnosti Air China za 13 625 Kč. Základní tarif u tohoto dopravce navíc obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou do Kambodži i zpět vás čeká vždy jeden celodenní přestup v čínském Pekingu (PEK). Níže uvádíme tip, jak si ho zpříjemnit.

V případě přestupu delšího 4 hodin, máte v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je váš přestup delší než 8 hodin, získáte nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáte přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříte si účet, přihlásíte se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíte „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kambodži

Za účelem cesty do Kambodži si vystačíte s turistickým vízem, které lze vystavit online nebo získat po příletu do země. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kambodži“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza v případě delšího stopoveru obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Kambodži za 13 625 Kč
Jihovýchodní Asie: z Budapešti do Kambodži s odbaveným báglem

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)