Jarní Sardinie: z Bratislavy do Alghera
28.3.2023

Jarní Sardinie: z Bratislavy do Alghera

1 045

O této nabídce

Naplánujte si jarní výlet na italskou Sardinii. V rezervačním systému aerolinky Ryanair právě ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy (BTS) do Alghera (AHO) ležícího na severozápadě ostrova od 1 045 Kč. Vybírat přitom můžete ze slušné nabídky levných letenek v dubnu a taktéž několika květnových termínů. Linka je dopravcem obsluhována 3× týdně (pondělí, čtvrtek a neděle).

Zajímavě vychází i výlet přes velikonoční svátky, v termínu od 3. do 10. dubna, kdy za letenky zaplatíte 1 700 Kč. Ušetříte také dva dny dovolené díky Velkému pátku a Velikonočnímu pondělí.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sardinie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu v jarních termínech vyjde na cca 4 tisíce Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Alghera za 1 045 Kč

Jarní Sardinie: z Bratislavy do Alghera


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)