Jarní prázdniny na Francouzské riviéře – Nice z Vídně
15.1.2020

Jarní prázdniny na Francouzské riviéře – Nice z Vídně

502

O této nabídce

Levné letenky s cílem na Francouzské riviéře ve městě Nice ulovíte v rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Nice za 502 Kč jsou dostupné během celého března. K výletu na Azurové pobřeží tak můžete využít třeba jarní prázdniny a místo pobytu na horách tentokráte zvolit odlišnou variantu dovolené. Již tradičně platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizzair Discount Clubu, nicméně letenky do Nice mají atraktivní cenovky i pro nečleny tohoto klubu. O tom, co Wizzair Discount Club je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Nice je nádherné prosluněné město s oblázkovou pláži a průzračnou vodou, kam si jezdí užívat dovolenou místní i turisté a nabízí také spoustu možností výletů do okolí. Jen za několik málo desítek minut vás autobus může zavést do sousedního Monaka, hnízda hazardu a závodů F1, nebo třeba do přilehlého města Cannes, místa prestižních filmových festivalů. Milovníci hlasitých párty a diskoték si jistě nenechají ujít návštěvu proslulého Saint-Tropez.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – květen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 8. 3. za 502 Kč (bez WDC 754 Kč)
  • 11. – 15. 3. za 502 Kč (bez WDC 628 Kč)
  • 18. – 22. 3. za 502 Kč (bez WDC 754 Kč)
  • 25. – 29. 3. za 502 Kč (bez WDC 754 Kč)
  • 1. – 5. 4. za 502 Kč (bez WDC 754 Kč)
  • 24. – 26. 4. za 754 Kč (bez WDC 1 256 Kč)
  • 8. – 11. 5. za 1 131 Kč (bez WDC za 1 633 Kč)

Ubytování

Skromnou možností bude nalezení zázemí během pobytu v Nice v tomto dvouhvězdovém Hotelu Star za 554 Kč/os./noc. Větší komfort a snídani v ceně nabídne tento tříhvězdový hotel z řetězce Ibis za 1 145 Kč/os./noc. Další varianty ubytování hledejte tradičně na Bookingu či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Pokud byste se neradi spoléhali na francouzskou veřejnou dopravu, pak není snazšího řešení než zapůjčení vlastního automobilu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 502 Kč

Jarní prázdniny na Francouzské riviéře - Nice z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)