Jarní letenky do Kyrgyzstánu: z Prahy do Oše
13.3.2023

Jarní letenky do Kyrgyzstánu: z Prahy do Oše

6 587

O této nabídce

Levné letenky z Prahy do Kyrgyzstánu jsou dlouhodobou doménou turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines. V její aktuální nabídce pořídíte výhodné letenky do jižního části země, konkrétně do města Oš ležícího ve Ferganské kotlině nedaleko hranic s Uzbekistánem i Tádžikistánem. Zpáteční letenky z Prahy do Oše ulovíte v rezervačním systému dopravce od 6 587 Kč.

Za tuto cenu jsou dostupné letenky v nejnižším tarifu „Basic“, který obsahuje přepravu pouze příručního zavazadla. Letenky ve vyšším tarifu „Essentials“ (vč. odbaveného báglu á 20 kg) vyjdou o necelé dva tisíce dráže. Termíny hledejte během jarních měsíců, v dubnu a květnu. Cestou do Kyrgyzstánu i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v istanbulském letišti Sabiha Gökcen (SAW).

Náš tip: Za podobnou cenu ulovíte také letenky s příletem do hlavního města, Biškeku. Nakombinujte si proto road trip po Kyrgyzstánu – stačí koupit jednosměrnou letenku z Prahy do Biškeku & jednosměrnou z Oše do Prahy (na jednu letenku tuto open-jaw kombinaci bohužel u Pegasa neposkládáte).

Podmínky pro cestování

Cesta do Kyrgyzstánu

Cestování do Kyrgyzstánu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kyrgyzstánu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za panenskou přírodou do Kyrgyzstánu

Díky své poloze na pomezí Kazachstánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu a Číny, Kyrgyzstán je nazýván branou do Střední Asie. Byla by ale obrovská škoda se tu nezastavit! Nad jeho panenskou přírodou se majestátně tyčí Ťan-Šan, v překladu „Nebeské hory“, s nejvyšším vrcholem sahajícím až k 7 436 m n. m. Mezi horskými štíty zrcadlí oblohu ledovcová jezera, impozantní Song-Kul a Issyk-Kul vás dostanou na kolena. Jděte za vůní lesů do údolí Arslanbob, ochutnejte čerstvé plody jabloní, třešní, švestek, ale především – zdejší les vlašských ořechů je největší na světě. Než se vydáte zpět domů, anebo na další cesty asijskou scenérií, zastavte se na okamžik v kyrgyzském hlavním městě Biškek, najdete tu směsici kočovnické historie, islámu a památek na sovětské časy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Oše za 6 587 Kč

Jarní letenky do Kyrgyzstánu: z Prahy do Oše


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)