Jarní Azorské ostrovy: přímé lety z Norimberku na Sao Miguel
14.4.2023

Jarní Azorské ostrovy: přímé lety z Norimberku na Sao Miguel

od 3 693

O této nabídce

Nejlevnější letenky ze střední Evropy na Azorské ostrovy v jarních termínech pořídíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair. V několika málo termínech v dubnu / květnu / červnu ulovíte v rezervačním systému dopravce letenky do Ponta Delgady za ceny pohybující kolem 4 tisíc Kč. Ceny zpátečních letenek na přímých letech z Norimberku na ostrov Sao Miguel startují na 3 693 Kč. Příkladovým termínem budiž výlet od 6. do 13. května, kdy navíc ušetříte jeden dovolené díky pondělnímu státnímu svátku. Linka je provozu 1× týdně – létá se každou sobotu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Při cestě na Azorské ostrovy již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Potugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Pronájem vozu vás v jarních termínech vyjde na cca tisícovku / den.

Náhled letenky z Norimberku do Ponta Delgady za 3 693 Kč

Jarní Azorské ostrovy: přímé lety z Norimberku na Sao Miguel


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)