JAR: z Vídně do Johannesburgu s Etihad Airways
14.12.2022

JAR: z Vídně do Johannesburgu s Etihad Airways

11 267

O této nabídce

Prémiová letecké společnost Etihad Airways zlevnila letenky do Jihoafrické republiky! Vydejte se díky tomu na samotný jih „černého kontinentu“ poznávat krásy tamější přírody. Zpáteční letenky z Vídně do Johannesburgu pořídíte za 11 267 Kč. Základní tarif „Value“ zahrnuje rovněž přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou do Jihoafrické republiky i zpět do Evropy vás čeká jeden středně dlouhý přestup na letišti v Abú Dhabí (6 hodin v obou směrech).

Cestu si můžete zpestřit také libovolně dlouhou zastávkou právě v Abú Dhabí. Stopover v Perském zálivu nesmí přesáhnout délku 21 dnů a cenu letenky prodraží pouze o pár stokorun. Letenky se stopoverem v Abú Dhabí hledejte v našem vyhledávači pod záložkou „Více měst“ a následně se při zadávání konkrétních cestovních dat inspirujte kalendáři níže.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cestování do Jihoafrické republiky je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznetena naší stránce „Koronavirus ve JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na safari do JAR

Zhluboka se nadechněte a nechte se omámit krásami černého kontinentu. Vydejte se do Krugerova národního parku, ryzí africké divočiny, a pozorujte pasoucí se zebry, hrdé žirafy i mohutné slony. Tohle není žádná zoo, žádné klece, jen opravdová, dechberoucí příroda. Lvi i se svou zlatavou hřívou mají v oblibě opalování na vyhřáté silnici a levharty zas můžete pozorovat schované v korunách stromů. Poznejte křovácké Lesotho, zamiřte na jih na sluncem políbené pláže Durbanu nebo za dobrodružstvím do kaňonu Oribi Gorge. Projeďte jeho divoké vody na raftu nebo do něj rovnou skočte po hlavě, jištěni jednou z největších houpaček světa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 11 267 Kč

JAR: z Vídně do Johannesburgu s Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)