JAR: z Budapešti do Johannesburgu v business class
10.4.2023

JAR: z Budapešti do Johannesburgu v business class

29 764

O této nabídce

Dlouhodobě zajímavé ceny letenek v business třídě se objevují na letech z Budapešti do vybraných destinací. Není to poprvé, co vás zde upozorňujeme na zlevněné letenky z maďarské metropole do Jihoafrické republiky v prémiové cestovní třídě. Zpáteční letenky v business class z Budapešti (BUD) do Johannesburgu (JNB) ulovíte v nabídce aerolinky EgyptAir za 29 764 Kč. Za inzerovanou cenu jsou momentálně dostupné letenky v květnových a červnových termínech. Routing v obou směrech zahrnuje jeden klidný přestup v Káhiře (CAI).

Recenzi na cestování v business class na palubě Boeingu 787-900 od EgyptAiru najdete např. na YT kanálu Joshe Cahilla nebo na blogu Frequent Miler.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky (na dálkových letech -> Káhira – Johannesburg a zpět)
  • prémiový catering během letu
    • v případě EgyptAiru bohužel bez alkoholických nápojů (dle zkušenosti cestovatelů si však lze přinést vlastní alkohol)
  • možnost navštívit letištní salonky
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cestování do Jihoafrické republiky je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznetena naší stránce „Koronavirus ve JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Budapešti do Johannesburgu v business class za 29 764 Kč

JAR: z Budapešti do Johannesburgu v business class


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)